Červenec 2012

Stěhování

14. července 2012 v 18:49 | Sabine
Nevím co bych k tomu měla napsat :D Prostě stěhuju blog. Mám uvolněnou adresu victorious.blog.cz, takže by bylo škoda ji nevyužít. Tady jsou důvody mého stěhování:

1) Jak už jsem řekla, mnohem lepší adresa, ale hlavně:
2) Mám tu v tom strašný bordel. Na to, že mám blog od prosince, je tu strašně málo článků a mě se nějak nedaří to tu zase rozjet.

Napsala jsem to asi dost nesrozumitělně, ale tak to je jedno :D Najdete mě teď tady:

victorious.blog.cz


A pro SB: jestli chcete být affs i na druhém blogu, tak se prosím zapište sem.
Jinak galerie stále zůstává.

Ariana: "Somewhere That’s Green" Cover

9. července 2012 v 18:03 | Sabine |  Ariana > Videos > Songs
Ariana přezpívala song "Somewhere That's Green" a jako vždy, se ji to velmi povedlo :)


Vicoria Justice & Max Schneider - Bruno Mars Medley

5. července 2012 v 21:04 Victoria > Videos > Songs
Úplně jsem zapoměla sem dát toto úžasné video :D Vicky spolu s Maxem Schneiderem (hraje v Nickelodeon seriálu "How to Rock", v ČR moc známý není) nazpívala takovou "směs" písní od Bruna Marse jako třeba "Just the Way You Are", "Grenade", "Lazy Song" atd. Je to úžasné, Victorii i Maxovi se to fakt povedlo :)


Ariana: Girls’ Life Mag Cover

5. července 2012 v 19:47 | Sabine |  Update

Ariana je na obálce časopisu Girls' Life. Vypadá tam fakt úchvatně, snad se objeví další fotky :)


Leon Thomas III feat. Ariana Grande - "Take Care"

4. července 2012 v 15:59 Ariana > Videos > Songs
Ariana nazpívala s Leonem Thomasem song "Take Care", který v originálu zpívá Rihanna a Drake. Myslím že se jim to povedlo a je to určitě lepší než originál :)


Big Sorry!!

4. července 2012 v 13:38 | Sabine

Opravdu se moc moc moc moc (a dalších nekonečno moc) omlouvám. Připadám si fakt jak naprostý idiot. Hiatusy tu byly asi desetkrát (ne-li víc) a já vám pořád slibuji že sem budu přidávat, vydrží to chvilku a zase další hiatus... Fakt nevím co na to říct :D Miluju Victorious, Victorii, Arianu atd. a pořád budu. Chtěla bych se sem vrátit ale opravdu se moc bojím že to dopadne jako teď. Hlavně spřáteleným blogům se omlouvám za mou neaktivitu (já bych se sebou nechtěla být affs ani za nic :D). Vím že jsem děsná. Ale blogování mi prostě chybí. Asi se sem vrátím ale chci blogovat pro zábavu a ne z povinnosti. Mimochodem asi smažu Daniellu. Mám ji sice ráda, ale ne tak moc jako Vic, Ari a Liz. Znovu se moc omlouvám :( Slibuju, že až tu zase dám hiatus (kromě dovolené atd.) už se nevrátím :D